Promocje na OBI Lipiany

Biel to niepowtarzalny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, dostarcza on doświadczenie sterylności, tak przecież przydatnej w obecnym mieszkaniu. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z możliwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Węgorzyno

Chociaż nie mniej atrakcyjną opcją jest stosowanie bieli z innymi kolorami, więcej tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeśli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy a owe w intensywnych kolorach. Należy przecież mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na głębokie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które oprócz ją ożywią.

Promocje na OBI Węgorzyno

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Przyjmując się na biel trzeba zwrócić opinię na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe oraz narzędzia sanitarne stanowiły w tym jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, głównie w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą sprawą i dodatkowo bardzo modną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie objawia się także naturalne drewno, jakie możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Węgorzyno

Oświetlenie w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze wydają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło odbija się z jasnego koloru i znacznie rozświetla pomieszczenie. Stanowi zatem niepodważalna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się jeszcze duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na ogromną pomysłowość w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe właściwie jest przejrzeć pełną gamę produktów otwartych na karcie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na piękny połysk będą dodatkowo odbijały światło, jednak należy mieć, że za dużo bieli sprawi, że pomieszczenie da się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba pamiętać na pomocy to, że meble łazienkowe oraz smaki są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Węgorzyno