Minusy i plusy współpracy z biurem nieruchomości

Wielu sprzedających lub preferujących wydzierżawić nieruchomość, zastanawia się czy warto skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Minusy i plusy współpracy z biurem nieruchomości

 

Za opłatą niedużej prowizji, tu życzliwa będzie dowolna agencja nieruchomości.

Do atutów takiej kompetentnej pomocy z pewnością zakwalifikować możemy poradnictwo i wsparcie od początku do samego końca całego przebiegu sprzedaży, faktyczną i realną cenę nieruchomości, pomoc w pozyskaniu wszelkich koniecznych dokumentów, ustalenie stanu prawnego nieruchomości (chodzi tu np. o jej ewentualne zadłużenie lub czy jest kłopot z ustaleniem jej posiadacza), szczegółowy opis oraz zdjęcia niezbędne do zamieszczenia ogłoszenia skierowanego do potencjalnych nabywców.

Przy korzystaniu z usług agencji nieruchomości zaoszczędzimy wiele czasu, albowiem nie musimy zawracać sobie głowy trafianiem do interesantów – będzie to wykonane za nas z należytą dokładnością.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, sporo biur jako możliwą usługę oferuje delikatne polepszenie wyglądu nieruchomości, dzięki długiej i uczciwej współpracy z ekipami wykonującymi remonty, mają zapracowane duże rabaty dla swoich klientów.

kredyty Kołobrzeg
kredyty Kołobrzeg

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

A wady?
Niestety chyba jedynym jest opłata prowizyjna, która osiąga zazwyczaj do 3 procent kwoty transakcji.

Jeśli mamy zamysł, czas i skłonności, warto na początku samodzielnie spróbować sprzedać swoją nieruchomość.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *