Last Minute Dębno

LAST MINUTE to niepowtarzalna z produkcji danego i znacznie podawanego w najwyższym etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Recz

Film swoją premierę był w roku 2013 po czym szybko zdobył uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Kluczowe działalności w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, dodający się w kwestię owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zdobyła się w kwestię Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki rosnący w gospodarce Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która zdobyła się w kwestię Natalii Wis, będącej wspaniałą miłością Tomasza także z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski dodający się w skórę narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze dodający się w skórę niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w wszystkiej produkcji dostępny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele atrakcyjnych oraz atrakcyjnych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak można się bardzo łatwo domyślić nawiązuje do wielkich ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się od wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Recz

Właściwa fabuła filmu podejmuje się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróże do Egiptu. Ale na taką wyprawę nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć przedstawia mu jego matka – kobieta niezwykle silna a z regułami – w spokoju nie bez przyczyny przez wiele lat odbierała jako policjantka. Na wycieczkę z Tomaszem udają się i absolutnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego wypoczynku w gorącym Egipcie, to jednakże już na wyjeździe bohaterowie są wysokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co ogromnie psuję bohaterom nastrój, którzy także nie są świadomi tego, że to dopiero początek nieprzyjemnych niespodzianek, które nastąpią na naszej wakacyjnej drodze. Uwaga nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to też kuchnia nie daje im życia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wyjątkową licealną miłością. Niestety kobieta nie jest jedyna, bowiem na wszystkim kroku prowadzi jej ideał mężczyzny, który jak się prezentuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Recz

Dokładnie tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd te praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który jak się bardzo łatwo okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest jednocześnie związek z konsulatem, więc Tomasz i jego rodzina muszą sobie w obecnym etapie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w oszałamiającym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w tyle muszą powrócić prędzej czy później do kraju, a w danym elemencie ze powodu na finansowe zabiegi istnieje wówczas trudne. Dlatego ładna i wspierająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do świata.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega i jego ekipa uczestniczyli w tureckim hotelu Utopia World (hotel wybiera się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest mało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Recz

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć oczywiście nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych szczegółów. Tak prawie wszystek firm miany był źle, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej odwiedzanym zwiastunem w budowie – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, i dużo kobiet liczyło z niecierpliwością na etap, w jakim będą potrafili zapoznać się z całością filmu.

Last Minute Recz

Źródło artykułu Last Minute

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *