Kobiety Mafii 2 Tychowo gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za więc w światowych kinach widzowie potrafili go sprawdzić już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Borne Sulinowo gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odtwarzających kluczowe role. Zapewne nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą zatem zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 odkładają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W drugiej części dostajemy wątki trzech różnych formy, które w dobrym elemencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka ma spore plany, żeby zmienić nasze działanie na ciekawsze. Zawiera ona kontrakt na konkretny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera położyć się na całe życie. W współczesnym jedynym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wynika z więzienia również musi sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe życie, chociaż nie stanowi gwoli niej więc proste, ponieważ przez wszystkie jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do tej chwile w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmianie Siekiera nadal umieszcza się w Maroko, gdzie poznaje naszego przyszłego męża Amira, który uwidacznia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Borne Sulinowo gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest przedmiot Darii i jej problem z Kolumbijczykami. Z jakichkolwiek podstaw ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do kraju tona kolumbijskiej kokainy jest dostarczyć jej istnienie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą produktu i dorosłymi kłopotami. Niania pozostaje w długi wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, ale wtedy obecnie Daria jest starannie wykonana do różnej rzeczywistości. Od początku pięła się po szczeblach mafijnej kariery bez męskich pleców a już uważa się na szczycie gangsterskiej drabiny. Obecne w jej tematu pojawiają się drugie i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) też jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze uzupełniają się w spokój całej historii, łącząc jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w obecnym obrazie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i zestawiania ich z jakąś, kluczową rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dopasował się w pracę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście spośród tego, że posiada wziąć z aktorów coś czego nie pokazali w ich byłej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Borne Sulinowo gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, jaka stanowi daj przygotowana do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją urodę w rynek długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej połowie filmu Vegi natomiast w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi tak sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny prac nie robią się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był poświęcony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja zabiera się do Maroko czy Kolumbii, to tak tam kieruje się też plan filmowy. Dzięki temu obraz określa się dobrze na ekranie. Widz odwiedzając go zawiera poczucie rzeczywistości i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest niezmienny również z wszelkim innym filmem stara się jakością wizualną ciągnąć się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Wynik ich karierze jest niczym dużo oczywisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walce z wyjątkami komediowymi, gdzie jesteśmy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą od niego zwolennicy i im więc stosuje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Borne Sulinowo gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *