Doradca inwestycyjny Lubniewice

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona stała ona do handlu z zachowaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim poziomowi idealne rozwiązanie zarówno dla pań dopiero realizujących swoją przygodę na współczesnym zbycie jak a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością duży nacisk na wtedy tworzą mniejsze niż u konkurencji prowizje. Dużym przyczyny jest i bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wysokim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Oznacza to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość biznesu jest zależna właśnie z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na poziomie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układu do dolara. Podsumowując istnieje więc handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak a na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w układu do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma proponuje o moc lepszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej kontrakty nie mają stałych ram czasowych. Mogą zatem zostać zawieszone w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X i możliwością handlu długimi i małymi sytuacjami na jeszcze 200 instrumentach. Do decyzji jest i dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Należą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi niewyobrażalnie praktyczne. W sensu rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na bok konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiadomość o otwarciu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w sensu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy wykorzystywać. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do lamusa lub mamy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w cyklu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansę szybkiego nabycia kryptowalut. Łączy się to jednak z pobraniem prowizji. Rzeczywiście istnieje więc powiązane z faktem, że zakup przy zastosowaniu karty przeprowadza się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W produkcie pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z każdej transakcji lub z każdych 10 USD, w współzależności z tego, która z kwot jest wyższa.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki zawierają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością samą z najszerszych wartości Monfex są niskie składki i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu również przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Zawiera on właśnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na poziomie 2000 USD, po odjęciu prowizji i innych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z zachowaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład zawierany jest pomiędzy giełdą i użytkownikami i używa się do grze przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmiany udzielane są z różnej strony. Wysokość danego sklepu jest przecież ściśle związana z funkcją używanej dźwigni. A właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przysporzyć się do wielkich zysków, należy jednak mieć, iż handel przy zachowaniu dźwigni pracuje w dwie strony. Zatem może dać wielkie zyski, ale również również długie straty. Dlatego też pomocny jest prawidłowy umysł i stosowanie dźwigni odpowiedniej do stanu posiadanej już świadomości i wiedze.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest zupełnie bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno system jak również technika brana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany jest w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym przyczyny jest fakt, iż jako Typ masz dojazd do raportów i olejków z konta w jakimkolwiek momencie. W jakiejś chwili możesz same się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i kontroli swoich kont jesteś okazję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę prawdziwym zagrożeniem dla odbiorcę potrafi być wyłącznie sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do stanu nauki i wiedz gracza. A przed przystąpieniem gry przekonuje się dokładne zapoznanie się z targiem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze też o wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest i możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych także do bloga zawierającego aktualne informacje z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy a co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest schludny i spokojny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu zapoznaje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie pomieszczone są bieżące dane dotyczące salda oraz zysku, a ponadto strat dla aktualnie otwartych pozycji. Również szczególnie podstawowym jest, że zostały tam również zamieszczone dane dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej przydatne są komunikaty na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza również na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród obecnego stopnia odpowiedzialna jest także cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali jeszcze o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Środki” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z pełną pewnością Monfex jest wartą polecenia podstawą do handlu z zachowaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona swoja, intuicyjna i przyjazna zarówno dla początkujących jak oraz zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego zajęcia w jakiejś chwili. Dużym przyczyny jest i niewątpliwie aspekt, iż dla odbiorców jest przydatna całodobowa infolinia. Z pewnością drogim jest, że wszystkiemu jest i przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa i dobre rozwiązanie do odbiorcę. Ponieważ dzięki łatwemu dojazdowi do środków edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje możliwość na zwiększenie stanu swoich kwalifikacje w kreacji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Ogólnie w całym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem oraz piekielnie przydatną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję sposobu na przeprowadzane operacje także dużą liczbę i spokojny dostęp do środków edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat wszystek że bez kłopotu zlokalizować na forach dodatkowo w środowiskach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *